Opendeurdagen en Trouwbeurs Bruidsparadijs
Opendeurdagen en Trouwbeurs Bruidsparadijs
Opendeurdagen met Statische Modeshow 27 en 28 januari 2024
Trouwbeurs 27 en 28 januari 2024
Zijn jullie op pad om allerhande informatie te vergaren voor jullie bruiloft in 2024, 2025 of zelfs nog later? Kom dan zeker langs tijdens onze Opendeurdagen en Trouwbeurs Bruidsparadijs 27 en 28 januari 2024 (10u-18u).
Van deze gelegenheid maken wij gebruik om op zaterdag 27 en zondag 28 januari 2024 in de Eventlocatie van Het Bruidsparadijs onze “Opendeurdagen met een Trouwbeurs” te organiseren. Wil jij op een aangename manier enthousiaste leveranciers ontmoeten? Wil jij je droomtrouwjurk of je droomkostuum komen uitzoeken? Wil je gewoon wat rondlopen en ideetjes opdoen? Kom dan zeker langs en ontdek onze
Opendeurdagen op 27 en 28 januari 2024
met Trouwbeurs zowel op zaterdag 27 als zondag 28 januari 2024.
Opendeurdagen met Statische Modeshow 27-28 januari
- grootse keuze trouwjurken en kostuums (maak tijdig pasafspraak – plaatsen zijn beperkt)
- doorlopend Statische Modeshow met zo’n 175 trouwjurken op mannequinpoppen tentoon gesteld
- Gratis* trouwschoenen bij aankoop bruidsjurk/kostuum op 27 of 28 januari 2024
- Gratis* trouwring bij aankoop bruidsjurk + trouwkostuum + twee trouwringen (doorlopende actie)
Extra collectie prachtige trouwringen aanwezig.
Maak hier afspraak om je trouwjurk of trouwkostuum uit te komen zoeken.
Trouwbeurs 27-28 januari
- afdelingen met bedankjes en bruidssuikers, kaarsen, geschenken, gasten- of receptieboeken, ringhouders, …
- catering met desserten, trouwtaarten en cupcakes
- DJ’s al dan niet met ijsfonteinen
- drukwerk … huwelijksaankondigingen, fair-parts, save/change the date, …
- fotografen en videografen
- make-up en hairstyling voor bruid en gevolg
- photobooth
- trouwringen (actie één trouwring gratis! *)
- huwelijksreis | huwelijksreislijst | huwelijksreisplanner
- dansschool
- XXL Love Letters
- weddingplanners en weddingstyling
- uiteraard zullen de ceremoniewagens en -bussen van Antique Auto tentoon gesteld staan.
Opendeurdagen en Trouwbeurs Bruidsparadijs 27 en 28 januari 2024 in de Eventlocatie van Het Bruidsparadijs, Straalstraat 2, 2170 Merksem van 10u tot 18u.
Wil je je droom trouwjurk of het coolste trouwpak uit komen zoeken? Vergeet niet snel jouw uitzoek afspraak te maken en reserveer alvast jouw paskamer met professionele styliste. Plaatsen zijn beperkt!
Wil je je gezelschap verwennen met een luxe-uitzoek met hapjes en een glaasje bubbels? Wil je hen belonen met een leuke goodiebag met allerlei love en wedding spulletjes? Boek dan deze extraatjes.
Benieuwd naar de standhouders?
Win bon 150 euro voor Accessoires
Uit alle geregistreerde bezoekers zal een winnaar getrokken worden. Deze winnaar kan met de gewonnen bon accessoires bij Het Bruidsparadijs uitkiezen ter waarde van 150 euro. Accessoires zijnde bedankjes, bruidssuikers, huwelijkskaars, gastenboek, geschenken, ringhouders. De winnaar zal persoonlijk verwittigd worden. Er wordt verder geen communicatie hieromtrent voorzien.
Like en volg ons op onze socials Facebook, Instagram, Pinterest